
Світлодіод LED XML2 XM-L2 5050 10Вт 3-3.7В холодний білий 14мм на підкладці
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PB4751
121,20 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 364-33-62Менеджер
Світлодіод XML2 XM-L2 5050 – це високопродуктивний LED-елемент потужністю 10 Вт, що забезпечує яскравий світловий потік до 1135 лм. Завдяки робочій напрузі 2.9-3.6V та струму 2-2.5A, цей світлодіод ідеально підходить для освітлювальних пристроїв, ліхтарів, автомобільного та спеціального освітлення.
Розташований на алюмінієвій підкладці діаметром 14 мм, що забезпечує ефективне відведення тепла. Колірна температура 6500-7000K надає яскраве біле світло, наближене до денного.
Характеристики:
-
Модель: XML2 XM-L2 5050
-
Напруга: 2.9 - 3.6V
-
Струм: 2-2.5A
-
Діаметр плати: 14 мм
-
Товщина плати: 1.6 мм
-
Матеріал плати: алюміній
-
Світловий потік: 1135 лм
-
Колірна температура: 6500-7000K
-
Потужність: 10W
Застосовується у світлодіодних модулях, ліхтарях, автомобільному та вуличному освітленні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний піксель |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Колір світіння | Білий |
| Напруга | 3.7 В |
| Максимальна потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 1135 лм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Колірна температура | 7000K |
- Ціна: 121,20 ₴


