влевовправо

Вивідний жовтий світлодіод 5мм з прозорою лінзою 3.0-3.2V
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MK2301
1 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 703-01-39
Менеджер
- +380 (95) 364-33-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жовтий світлодіод 5мм із прозорою лінзою забезпечує яскраве світіння та низьке енергоспоживання. Ідеально підходить для електронних проектів, індикаторів, декоративного освітлення та підсвічування. Працює при напрузі 3.0-3.2V.
Характеристики:
- Тип: вивідний світлодіод
- Діаметр корпусу: 5мм
- Колір світіння: жовтий
- Напруга: 3.0-3.2V
- Лінза: прозора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний піксель |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Напруга | 3 В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Габарити | |
| Довжина | 9 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Загальне | |
| Стан | Створити |
| Напруга пробою | 3 В |
| Тип діода | Светодиод |
- Ціна: 1 ₴



