влевовправо
-9%Чіп TPA2012D2RTJR AKS QFN-20 аудіо підсилювач класу D
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MK2963
28,57 ₴
26 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 703-01-39
Менеджер
- +380 (95) 364-33-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
-
Тип: підсилювач звуку класу D
-
Корпус: QFN-20 (RTE)
-
Розміри корпусу: 4,1×4,1×0,8 мм
-
Вихідна потужність: до 2,1 Вт × 2 канали (стерео) при 4Ω
-
Напруга живлення: 2,5 В – 5,5 В
-
ККД: понад 90%
-
Захист: від короткого замикання, перенапруги та перегріву
-
Виробник: Texas Instruments (TI)
-
Маркування на корпусі: AKS
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 2 |
| Мінімальна робоча напруга | 4.5 В |
| Максимальна робоча напруга | 15 В |
| Вихідна потужність | 2.1 Вт |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 0.5 г |
| Виробник | TPA |
- Ціна: 26 ₴


