влевовправо
-7%Зип пакет 130х190 мм 100шт прозорий zip lock товщина 60 мкм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КС0329
74,19 ₴
69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 703-01-39
Менеджер
- +380 (95) 364-33-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір щільних зіп пакетів у кількості 100 штук — практичне рішення для зберігання та транспортування різних предметів. Пакети виготовлені з прозорого поліетилену високої щільності, стінка товщиною 60 мкм (0.06 мм) гарантує міцність і довговічність. Завдяки замку zip lock пакети можна відкривати та закривати багаторазово, без втрати герметичності.
Особливості:
- Тип: зіп пакет zip lock
- Розмір: 130х190 мм
- Товщина: 60 мкм (0.06 мм)
- Матеріал: поліетилен (ПЕ)
- Колір: прозорий
- Кількість в упаковці: 100 шт
- Багаторазове використання
- Призначення: зберігання деталей, аксесуарів, електроніки, харчових продуктів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 60 мкм |
| Вага упаковки | 0.171 кг |
- Ціна: 69 ₴



