
Модуль зарядки LiFePO4 BMS 1S 3.6V 2.4A Type-C SK3624 для DIY акумуляторів
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MK2746
47,42 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (95) 364-33-62Менеджер
Модуль зарядки LiFePO4 з BMS 1S 3.6V 2.4A Type-C SK3624 призначений для безпечної та ефективної зарядки літій-залізо-фосфатних акумуляторів. Оснащений системою управління BMS для захисту від перезаряду, перерозряду та короткого замикання. Ідеально підходить для DIY-проектів, хобі та модернізації акумуляторних систем. Не підходить для інших типів батарей.
Характеристики:
• Модель: SK3624
• Тип акумулятора: LiFePO4 1S
• Напруга зарядки: 3.6V
• Максимальний струм: 2.4A
• Вхідна напруга: 4.5V-5.5V (Type-C)
• Ефективність: 92%
• Витрата току на виході: менше 2µA (при відключенні)
• Призначення: тільки для зарядки (без функції розряду)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 мм |
| Висота | 3.2 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Вага | 2 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип | Контролер |
| Стан | Створити |
| Колір | Чорний |
| Тип модуля | Силовий |
- Ціна: 47,42 ₴





