влевовправо
-20%Вентилятор кулер DC 4010S 12В 0.1А 4x1 см 2pin
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MK2728
48,75 ₴
39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 703-01-39
Менеджер
- +380 (95) 364-33-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор 4010S призначений для ефективного охолодження елементів електронних конструкцій, які нагріваються. Ідеально підходить для обдування радіаторів мікросхем, транзисторів, тиристорів, а також для охолодження крокових двигунів у 3D-принтерах та CNC. Компактний розмір і надійна конструкція забезпечують довготривалу і стабільну роботу в різних умовах.
Характеристики:
- Харчування: 12В
- Кількість виходів: 2
- Споживаний струм: 0,1 А
- Розміри: 40x40x10 мм
Цей кулер є важливим компонентом для підтримки стабільної роботи електронних систем, запобігаючи перегріву і продовжуючи термін служби обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 1 |
| Тип роз'єму | 2-pin |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Висота | 40 мм |
- Ціна: 39 ₴



