влевовправо

Світлодіод LED CREE 10W 5050 3-3.6V 6000K холодний білий 20мм на підкладці
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PB4758
103,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 703-01-39
Менеджер
- +380 (95) 364-33-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний світлодіод CREE 10W 5050 на алюмінієвій підкладці забезпечує яскраве холодне біле світло (6000K). Завдяки високій якості бренду CREE, цей світлодіод має довгий термін служби та стабільні характеристики. Працює від 3.6V, струм 2.5A, ідеально підходить для ліхтарів, освітлювальних приладів, прожекторів та DIY-проектів. Компактний розмір 20мм забезпечує зручний монтаж.
🔹 Характеристики:
- Бренд: CREE
- Потужність: 10W
- Тип: 5050 LED
- Напруга живлення: 3-3.6V
- Струм: 2-2.5A
- Колір світіння: холодний білий (6000K)
- Розмір підкладки: 20мм
- Основа: алюмінієва
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний піксель |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Колір світіння | Білий |
| Напруга | 3.6 В |
| Максимальна потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 6000K |
| Габарити | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 103,50 ₴


