влевовправо

Світлодіод LED CREE 5050 10W 3-3.6v 2-2.5A 3000K теплий білий 20мм на підкладці
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PB4757
103,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 703-01-39
Менеджер
- +380 (95) 364-33-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний світлодіод CREE 10W 5050 на алюмінієвій підкладці забезпечує яскраве тепле біле світло (3000K). Завдяки високій якості бренду CREE, цей світлодіод має довгий термін служби та стабільні характеристики. Працює від 3-3.6v, струм 2-25A, ідеально підходить для ліхтарів, освітлювальних приладів, прожекторів та DIY-проектів. Компактний розмір 20мм забезпечує зручний монтаж.
🔹 Характеристики:
- Бренд: CREE
- Потужність: 10W
- Тип: 5050 LED
- Напруга живлення: 3-3.6V
- Струм: 2-2.5A
- Колір світіння: теплий білий (3000K)
- Розмір підкладки: 20мм
- Основа: алюмінієва
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний піксель |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Колір світіння | Білий |
| Напруга | 3.6 В |
| Максимальна потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 3000K |
| Габарити | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 103,50 ₴


