влевовправо

Імпульсний блок живлення 24V 2A 5.5x2.1mm AC Adapter 2420
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MK2664
212,10 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 703-01-39
Менеджер
- +380 (95) 364-33-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний блок живлення 24V 2A з роз'ємом 5.5x2.1mm ідеально підходить для живлення світлодіодних стрічок, камер відеоспостереження, маршрутизаторів та інших електронних пристроїв. Має широкий діапазон вхідної напруги 100-240V, що робить його універсальним для використання в будь-якій країні.
Характеристики:
- Вхідна напруга: 100-240V AC 50/60Hz
- Вихідна напруга: 24V DC
- Струм: 2A
- Роз'єм: 5.5x2.1mm
- Захист від короткого замикання та перевантаження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 48 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 212,10 ₴



