влевовправо

Мережевий вимикач 3-позиційний KCD1 3pin 6А Чорна 20мм
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MK2549
13,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 703-01-39
Менеджер
- +380 (95) 364-33-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кругла мережева кнопка KCD1 із трьома робочими положеннями (ON/OFF/ON) має чорний колір і посадковий розмір 20 мм. Ця кнопка, виготовлена з високоякісного пластику, підтримує робочу напругу до 250 В та номінальний струм 6 А. Завдяки простому монтажу за допомогою ножових клем і температурному діапазону від -25°С до +85°С, вона ідеально підходить для різноманітного обладнання.
Характеристики:
- Колір кнопки: чорний
- Робоча напруга: 250 В
- Номінальний струм: 6 А
- Кількість кнопок: 1
- Кількість робочих положень: 3 (ON/OFF/ON)
- Посадковий розмір: 20 мм
- Матеріал: пластик
- Робоча температура: від -25°С до +85°С
- Спосіб монтажу: ножова клема
- Форма: кругла
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір кнопки | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Загальне | |
| Кількість кнопок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
- Ціна: 13,10 ₴




