влевовправо

Мережевий вимикач 3-позиційний KCD4 6pin 16А Червона 31х25 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MK2547
30,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 703-01-39
Менеджер
- +380 (95) 364-33-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережева кнопка KCD4 із зовнішніми розмірами 31х25 мм і внутрішнім монтажним діаметром 22х28 мм оснащена 6 контактами і підтримує три позиції роботи: ON-OFF-ON. Вона забезпечує надійне ввімкнення, вимкнення або перемикання режимів електропристроїв. Завдяки міцній конструкції та високоякісним матеріалам, кнопка витримує робочий струм до 16А і напругу 250В. Пристрій ідеально підходить для використання в побутових і промислових приладах.
Характеристики:
- Алгоритм роботи: ON-OFF-ON
- Колір: червоний
- Кількість контактів: 6
- Зовнішній діаметр: 31х25 мм
- Монтажний діаметр: 22х28 мм
- Робоча напруга: 250В
- Максимальний струм: 16А
- Застосування: перемикання режимів, ввімкнення/вимкнення пристроїв
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір кнопки | Червоний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Загальне | |
| Кількість кнопок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
- Ціна: 30,80 ₴




