влевовправо

Імпульсний адаптер живлення 1202 12В 2А 24Вт 5,5х2,5 для LED-стрічок
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MK2681
135,80 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 703-01-39
Менеджер
- +380 (95) 364-33-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення виконує важливу роль у забезпеченні вашого пристрою необхідною енергією, перетворюючи струм мережі на формат, який вимагається вашим обладнанням. Цей пристрій виявляється незамінним для невеликих пристроїв, які постійно потребують живлення або заряджання. Він ідеально підходить для застосування з LED-стрічками, де важлива стабільність живлення.
Основні характеристики:
- Вхідна напруга: AC 100~240В 50/60Гц;
- Вихід: DC 12В, 2A;
- Оснащений індикатором роботи;
- Роз'єм: 5.5х2.5 мм;
- Довжина кабелю: 1 метр;
- Колір: чорний.
Цей блок живлення - не тільки надійний джерело електроенергії, а й зручний та компактний помічник, що ідеально підійде для всіх вашіх живленневих потреб.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
- Ціна: 135,80 ₴




