-39%Кухонний тримач підставка під кришки ложки і лопатки Pink
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КС0153
67 ₴
40,87 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (95) 364-33-62Менеджер
Під час готування страв ми завжди прагнемо мати всі необхідні кухонні пристосування під рукою. Адже хто не хотів би, щоб лопатки та інші інструменти завжди були під рукою, але при цьому не залишали слідів на столі після контакту з їжею? Саме для цієї цілі ідеально підходить ергономічна підставка.
Підставка виготовлена з міцного поліпропілену і здатна витримувати значні навантаження, що робить її ідеальним варіантом для розміщення кухонних приладів, таких як лопатки і ложки. Вона обладнана вузькими комірками, які допомагають фіксувати положення шумовок, виделок та інших столових приборів, що використовуються під час готування. Завдяки цим коміркам ви зможете легко організувати три прилади одночасно.
Однією з особливостей цієї підставки є відкидна міні-підставка, призначена для кріплення кришки. Вона легко фіксується у потрібному положенні, забезпечуючи зручність використання. Підставка ідеально підходить для зберігання брудних посудних приладів, оскільки вона захищає робочі поверхні від забруднень. Однак, вона також підходить для зберігання чистих кришок і лопаток, які потрібно мати завжди під рукою.
Крім того, цей аксесуар відрізняється компактними розмірами і ергономічним дизайном, що дозволяє зекономити місце на столі. Виріб з поліпропілену легко очищається від забруднень за допомогою звичайного миючого засобу та м'якої губки. Він не пошкоджується і не з'являються подряпини під час експлуатації, що забезпечує його довговічність і привабливий зовнішній вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя, Для столових приладів, Для кухонних кришок |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 11.5 мм |
| Висота | 1.5 мм |
- Ціна: 40,87 ₴







