
Вимикач KCD4 6pin 250В 16А двопозиційний червоний зі світлодіодом 31×25 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MK2307
17,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 703-01-39
Менеджер
- +380 (95) 364-33-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий вимикач KCD4 із двома позиціями (ON/OFF) та вбудованим LED-підсвічуванням ідеально підходить для керування електричними пристроями. Завдяки робочій напрузі 250 В, номінальному струму 16А та шістьом контактам, вимикач забезпечує надійну роботу в різних електричних ланцюгах. Високоякісний корпус із пластику гарантує довговічність, а ергономічний дизайн робить його універсальним вибором для побутових і промислових пристроїв.
Характеристики:
- Номінальна сила струму: 16А
- Напруга: 250 В
- Кількість контактів: 6
- Кількість положень: 2 (ON/OFF)
- Підсвітка: LED
- Матеріал корпусу: пластик
- Розміри: 31×25 мм
- Колір кнопки: червоний
- Колір корпусу: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Так |
| Напруга | 250 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31 мм |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Загальне | |
| Кількість кнопок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Так |
- Ціна: 17,20 ₴

