влевовправо

Вивідний білий світлодіод 5мм з прозорою лінзою 14000-16000 MCD 3.0-3.2V
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MK2299
1 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 703-01-39
Менеджер
- +380 (95) 364-33-62Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Білий світлодіод 5мм із прозорою лінзою забезпечує яскраве та чітке світіння. Напруга живлення складає 3.0-3.2V, а світловий потік 14000-16000MCD, що робить його чудовим вибором для підсвічування, індикаторів, електронних пристроїв та декоративного освітлення.
Характеристики:
- Тип: вивідний світлодіод
- Діаметр корпусу: 5мм
- Колір світіння: білий
- Напруга: 3.0-3.2V
- Світловий потік: 14000-16000MCD
- Лінза: прозора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний піксель |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Напруга | 3 В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Габарити | |
| Довжина | 9 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Загальне | |
| Стан | Створити |
| Напруга пробою | 3 В |
| Тип діода | Светодиод |
- Ціна: 1 ₴



