-19%Силіконова мочалка для тіла TOUCH для душу та ванної Зелена
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КС0158
143,21 ₴
116 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 364-33-62Менеджер
Силіконова мочалка для душу TOUCH - це джерело щоденного блаженства і користі. Дозвольте щетинкам ніжно масажувати вашу шкіру, доставляючи приємні відчуття і створюючи затишок як вранці, так і ввечері. Зручна форма мочалки ідеально лягає в вашу долоню і не займає багато місця на полиці в ванній кімнаті або в вашій дорожній сумці.
Ця практична мочалка має інноваційну властивість утворювати густу піну навіть з найменшої краплі геля для душу, що дозволяє заощадити його використання.
Ніжні силіконові щетинки м'яко очищають вашу шкіру, видаляють відмерлі клітини і стимулюють кровообіг без травмування. Матеріал мочалки безпечний і підходить для всієї сім'ї: навіть найменшим членам родини сподобається ніжне миття довгими ворсинками.
Ця гігієнічна мочалка з силікону не вбирає воду, швидко висихає після використання і не створює сприятливе середовище для розмноження бактерій.
Характеристика:
Матеріал: силікон
Розмір: 135х80х35 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Силікон |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 35 мм |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 116 ₴


